Speelschema Fixit Jeugdcup 4 en 5 mei 2019

Bijgewerkt: 28 apr 2019

Hieronder vind je het speelschema van de verschillende jeugdcategorieën. Deze kunnen onderhevig zijn aan last-minute wijzigingen, dus check steeds ter plaatste bij de toernooileiding.





Meisjes U15


Sporthal van Achterbroek, Brasschaatsteenweg 35.  


Deelnemers aan het tornooi:

VOKO Oosterhout, Fixit, Mavoc Mechelen, TG Bad Soden en Volleybal Xperience.


Wedstrijdschema zaterdag 4 mei:

  • 10.00 uur: Voko Oosterhout – Fixit en Mavoc Mechelen – TG Bad Soden

  • 11.30 uur: Fixit – Mavoc Mechelen en TG Bad Soden – Volleybal Xperience

Pauze van 13.00 tot 13.30 uur

  • 13.30 uur: Mavoc Mechelen – Volleybal Xperience en TG Bad Soden – VOKO Oosterhout

  • 15.00 uur: VOKO Oosterhout – Volleybal Xperience en TG Bad Soden – Fixit

  • 16.30 uur: VOKO Oosterhout – Mavoc Mechelen en Fixit – Volleybal Xperience

Het wedstrijdschema voor zondag wordt zaterdagavond bekend gemaakt.


Meisjes U 17 en U19


Sporthal van Wuustwezel, Slijkstraat 5.  


Deelnemers aan het tornooi:

  • U17: Nuvoc Veldhoven, VOKO Oosterhout, Fixit Volleybal Xperience, Volley Brabant, Kovok Kortessem en DVO

  • U19: De Burgst Breda 

Indeling van de ploegen:

  • Reeks A = Fixit, Nuvoc Veldhoven, Volley Brabant en Volleybal Xperience

  • Reeks B= VOKO Oosterhout, Kovok Kortessem, De Burgst Breda en DVO


Wedstrijdschema zaterdag 4 mei:

  • 10.00 uur: Nuvoc Veldhoven – Fixit, Volley Brabant – Volleybal Xperience en VOKO Oosterhout – Kovok Kortessem

  • 11.10 uur: Fixit – Volley Brabant, Volleybal Xperience - Nuvoc Veldhoven en De Burgst Breda – DVO

  • 12.20 uur: VOKO Oosterhout – De Burgst Breda, Fixit – Volleybal Xperience en DVO - Kovok Kortessem

Pauze van 13.30 tot 14.00 uur

  • 14.00 uur: Volley Brabant – Nuvoc Veldhoven, DVO – VOKO Oosterhout en Kovok Kortessem – De Burgst Breda

  • 15.10 uur: 4e A – 4e B, 3e A – 3e B en 2e A – 2e B (twee gewonnen sets)

  • 16.35 uur: 1e A – 1e B (finale)

Het wedstrijdschema voor zondag wordt zaterdagavond bekend gemaakt.


Jongens U15, U17 en U19


Sporthal Koch - Gooreind (Wuustwezel), Eikendreef. 


Deelnemers aan het tornooi:

  • U15: SSVG Eichwald, RTC Groningen, Mavoc Mechelen en VV Utrecht

  • U17: VC Krimpen/Voleco en Prima Donna Kaas Huizen

  • U19: Fixit U19 A en Fixit U19 B

In de categorie U17/U19 zijn nog enkele inschrijvingen hangende.  Als er nog één ploeg extra inschrijft, dan vervalt één van de U19 ploegen van Fixit. 


Wedstrijdschema zaterdag 4 mei:


  • 10.00 uur: Fixit U19 A – Fixit U19 B, VC Krimpen/Voleco – Prima Donna Kaas Huizen en SSVG Eichwald – VV Utrecht

  • 11.30 uur: Mavoc Mechelen – RTC Groningen, Fixit U19 A – VC Krimpen/Voleco en Fixit U 19 B – Prima Donna Kaas Huizen

Pauze van 13.00 tot 13.30 uur

  • 13.30 uur: SSVG Eichwald – Mavoc Mechelen en VV Utrecht – RTC Groningen

  • 15.00 uur: Fixit U 19 B – VC Krimpen/Voleco en Fixit U19 A – Prima Donna Kaas Huizen

  • 16.30 uur: SSVG Eichwald – RTC Groningen en VV Utrecht – Mavoc Mechelen

Het wedstrijdschema voor zondag wordt zaterdagavond bekend gemaakt.

294 keer bekeken
  • Black Flickr Icon

©2018 by Fixit Volley Kalmthout.